CHROMOTION

Zabalte svůj štítek do chromového efektu a dodejte mu nádech luxusu a exkluzivity. Kombinujte živé barvy s hrou odlesků a stínů. Nebo přidejte jakýkoli jiný materiál, a vytvořte tak neobvyklé spojení, které zaujme. Elegance kovu zkrátka nestárne.

Ať už zvolíte lesklý, nebo matný povrch štítku, budete mít pocit, že se díváte na kov. I když se zdá, že pod technologií CHROMOTION se skrývá pouze jednolitá vrstva materiálu, opak je pravdou. Ve skutečnosti se díváte na stabilní a odolný vrstvený plast až o 8 různých vrstvách. Každá z nich má pak ve štítku svou funkci (odolnost proti povětrnostním vlivům, 3D efekt, barva atd.). U technologie CHROMOTION tedy skutečně platí „sky is the limit".

  • Materiál: vrstvený plast
  • Tloušťka materiálu: cca 0,6–2,5 mm
  • Možnosti zušlechtění: kombinace materiálů s Plexi, 3D hliníkovými štítky, Kovovými písmeny, mikrotisk, ražení a speciální barvy
  • Metody tisku: sítotisk, digitální tisk

Originální logo bez kompromisů. Díky vrstvenému plastu

Napadlo vás někdy, co se stane, když se podíváte na štítky vyrobené pomocí technologie CHROMOTION? Pravděpodobně vás jejich struktura zláká k dotyku. Ať už v lesklé, nebo v matné formě vypadá CHROMOTION luxusně a vyvolá ve vás pocit, že se díváte na kov. I když se CHROMOTION může jevit jako jediná jednolitá vrstva, opak je pravdou. Ve skutečnosti se skládá ze stabilního a odolného vrstveného plastu. A právě tento materiál zajistí absolutní svobodu v návrhu štítku, loga nebo nápisu.

Složité tvary, textura, barva? CHROMOTION zvládne cokoli

Krásný chromový efekt vynikne nejlépe na lesklém štítku. To však neznamená, že nemůžete vybírat mezi nejrůznějšími typy struktur. A stejně širokou volbu máte i v rámci tisku. Dostupný je jak mikrotisk, tak i sítotisk nebo digitální tisk. Každá z úprav přinese trochu jiný výsledný efekt.
Vrstvený plast si dobře rozumí také s dalšími technologiemi a materiály. Kombinovat se dá i s hliníkem, různými typy bezpečnostních značení, RFID nebo NFC technologií. Perfektním příkladem elegance, designu a funkčnosti je například štítek pro firmu Airex. „Do štítku CHROMOTION, který zdobí podložky na cvičení (nebo chcete-li žíněnky), jsme na přání klienta zabudovali NFC čip. Díky němu se každý, kdo na podložce cvičí, snadno dostane k tipům na cvičení i k různým doporučením trenéra. Vše je zdarma, stačí použít chytrý telefon," vysvětluje Oľga Königová, marketingová ředitelka společnosti RATHGEBER.

Štítky, které vydrží i sníh a mráz

Štítky CHROMOTION mají ještě jednu výhodu. Díky úpravě Hotmelt jsou vhodné také na oděvy, čalouněný nábytek a další typy textilu. A vydrží jakékoli podmínky – včetně těch exteriérových. Skvělým příkladem jsou štítky – lépe řečeno nápisy – pro Don Quait, českého výrobce sportovního oblečení. Štítky v tomto případě odolaly i mokru, sněhu, mrazu a větru. Mimochodem věděli jste, že v kombinéze od tohoto dodavatele vyhrála Ester Ledecká dvě zlaté medaile v Pchjongčchangu?