ROYALPLAST

Kdo říká, že etiketa nebo samolepka nic neumí? Díky technologii ROYALPLAST dostanete do svého projektu nejen emoce, ale i funkci. To je možné díky speciální polyuretanové vrstvě, která samolepku nejen chrání. Zároveň je možné do ní zatavit cokoli dalšího – od čipu až po…

ale to už necháme na vás. Díky této vrstvě také nádherně vynikne každá linka i barevná plocha na etiketě.Flexibilní povrch se navíc přizpůsobí i zaobleným plochám a snadno k nim přimkne. Finální výrobek odolá mechanickému namáhání, nepříznivému počasí, a dokonce i kyselinám a alkoholům.

  • Materiál: polyuretanová směs
  • Tloušťka materiálu: cca 0,8–2 mm (v závislosti na velikosti etikety)
  • Možnosti zušlechtění: kombinace materiálů s Akrylem, 3D hliníkovými štítky, kovovými znaky, technologií CHROMOTION® atd.
  • Metody tisku: sítotisk, digitální tisk

Precizní zpracování a vysoká odolnost

Technologie ROYALPLAST® uzamkne logo nebo emblém do průhledné vrstvy, která plochý nápis promění v trojrozměrný flexibilní štítek. Nezáleží na tom, jak složité křivky logo opisuje. Díky 3D efektu vynikne každá jeho linka i všechny barvy. Polyuretanová vrstva navíc ochrání nápisy před UV paprsky a zachová sytost barev po dlouhá léta. Při volbě barevných odstínů se přitom nemusíte omezovat. Na výběr máte neuvěřitelné množství všech barevných kombinací.

Samolepicí trojrozměrné etikety ROYALPLAST® dobře drží na každém podkladu. Ve společnosti RATHGEBER máme se samolepicí technikou desetiletí zkušeností a na štítky ROYALPLAST® aplikujeme lepidlo, které vydrží i v tak extrémních podmínkách, jako jsou rozbouřené vlny oceánu nebo říční peřeje. Žádné odlupování při okrajích. Flexibilní povrch etiket se přizpůsobí tvaru předmětů a pevně přimkne i k zaobleným plochám.

Aby bylo logo nejen krásné, ale i užitečné, lze do trojrozměrných štítků ROYALPLAST® implementovat také RFID technologie. Pomocí nich například snadno identifikujete produkty nebo zákazníkům poskytnete více informací o výrobku.

Jaké jsou možnosti?

ROYALPLAST® Konvex

Potřebujete označit trubky, držadla nebo profily? Pro výrazně vyklenuté plochy vyvinul RATHGEBER trojrozměrné etikety ROYALPLAST® Konvex. Po nalepení nedochází k vratnému efektu. Štítky ROYALPLAST® Konvex se totiž ohýbají předem, a zaručují tak perfektní přilnavost.

ROYALPLAST® Relief Plus

Využijte prostorového efektu technologie ROYALPLAST® v kombinaci s akrylem a vytvořte výjimečně hloubkový dojem. ROYALPLAST® Relief Plus umožňuje znaky a nápisy vytisknout na různých úrovních trojrozměrného štítku, a zformovat tak opravdu efektivní zpracování vašeho loga.

ROYALPLAST® Relief

Nenechte křivky vašeho loga zaniknout. Oblíbili jste si prostorová řešení? Technologie ROYALPLAST® Relief každý nápis, znak i logo mimořádně zvýrazní reliéfním ražením. Skvěle tak vyniknou lesklé kontury jednotlivých písmen i obrazců.